Ev düzeni

Ev düzeni, her ne kadar sade olarak hazırlanmış olursa olsun; içinde yaşanılan bir evde bir süre sonra dağınıklık olması kesin bir gerçektir. ozellikle çocuklu ailelerde, düzenleyici ürünler annelerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Çocuk odasında, mutfakta yada butun odalarda yapılabilir olan ufak değişikliklerle, evdeki her şeyin yerli yerinde olması sağlanabilir. Ev düzeni düzenlemesi yapım aşamasında yardımcı olacak olan birkaç fikir şu şekilde sıralanmaktadır;

Seperatörler
Çekmece içi düzenleyicisi olarak tabir edilen seperatörler; mutfaktan yatak odasına, çocuk odasına yada banyoya kadar; yani karışıklığın olduğu her yerde sizin kurtarıcınız olarak görev yapmaya hazırdırlar. Bu ürünler, eşyaların daha az yer kaplaması ve düzenin sağlanması Ev düzeni açısından oldukça faydalı olmaktadırlar.

Sepetli Dolaplar
Sepetli dolaplar, bol miktarda çekmeceye sahip olmaları açısından; mutfak, banyo yada ütü odalarında kolaylıkla kullanılabilir. Dolapların kullanım alanları oldukça geniş olduğu için uygun gördüğünüz her alana uyum saglayabilir. Mutfakta, dolaplara sığmayan erzaklar için yada yatak odasında gardrop içine sığmayan havlular, nevresimler yada çeşitli ürünler için muhafazada kullanılabilir. Özellikle ütü odalarında, sepetli dolabı olan Ev düzeni ütü masaları diğer çeşitlerine göre çok daha fonksiyoneldir.

Takı Dolapları
Bayanların makyaj masalarına ve çekmecelerine sığmayan takılar için üretilmiş olan bu takı dolapları, hem Ev düzeni takıların birbirine dolanmasını önleyecek yapıda hem de düzenli bir şekilde daha az yer kaplamasını sağlamak için çok faydalı eşyalardır. Takı dolapları, boy aynası olarakta kullanılabilmeleri sebebiyle çok fonksiyonlu ürünlerdir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ev düzeni”

Leave a Reply

Gravatar